درخواست اخرین نسخه HDE

jakeee

کاربر سایت
مرکز دانلود
میخوام فقط کلاینت این نرم افزار رو بخرم.ممنون میشم لینک دانلود مربوط به اخرین نسخهHDE TOOLS و HDE FLASHER رو بی زحمت قرار بدید

HDE_Service_Tool__rev1.0.1

HDEFlasher_v50

درست دانلود کردم دوستان یا خیر؟

jakeee

کاربر سایت
مرکز دانلود
دانلودش کردم.تشگر

Mehdi.Sarvari

ناظر ارشد
میخوام فقط کلاینت این نرم افزار رو بخرم.ممنون میشم لینک دانلود مربوط به اخرین نسخهHDE TOOLS و HDE FLASHER رو بی زحمت قرار بدید

HDE_Service_Tool__rev1.0.1

HDEFlasher_v50

درست دانلود کردم دوستان یا خیر؟

jakeee

کاربر سایت
مرکز دانلود

جناب سروری 2 برنامهhde tools و hde flasher با اکانت کار میکنه ولی برنامه سومhde service tools میگه اسمارت کارت موجود نیست.یعنی برا استفاده از برنامه سوم حتما باکس یا دانگل نیاز هست؟

ممنون میشم توضیح مختصری بفرمایید

Mehdi.Sarvari

ناظر ارشد
جناب سروری 2 برنامهhde tools و hde flasher با اکانت کار میکنه ولی برنامه سومhde service tools میگه اسمارت کارت موجود نیست.یعنی برا استفاده از برنامه سوم حتما باکس یا دانگل نیاز هست؟

ممنون میشم توضیح مختصری بفرمایید
بله این ابزارکاملا آفلاین هست و نیاز به دانگل داره
و به صورت هشدار هم اعلام کردن که فقط برای کاربران HUA GOLD USERS و HDE UNLIMITED هست و با خرید لایسنس های زمانی کاربردی نداره

jakeee

کاربر سایت
مرکز دانلود
بله این ابزارکاملا آفلاین هست و نیاز به دانگل داره
و به صورت هشدار هم اعلام کردن که فقط برای کاربران HUA GOLD USERS و HDE UNLIMITED هست و با خرید لایسنس های زمانی کاربردی نداره
کارایی این برنامه چیی مگه؟و چه برتری نسبت به لایسنس داره؟

Mehdi.Sarvari

ناظر ارشد
کارایی این برنامه چیی مگه؟و چه برتری نسبت به لایسنس داره؟
سیستم خریدش اینطوریه که مثلا اگر لایسنس gold که بخری hua dongle + hde رو با هم میگیری که دیگه همه دیوایسا رو پشتیبانی میکنه
ولی HDE فقط برای هواوی هست
انگار ابزارا رو جدا کردن از هم برای کسایی که یه محصول کامل میخوان بخرن یا افرادی که فقط رو یه مدل میخوان بخرن
البته عواقب کرک شدن هم داره

بالا