اخبار نظرسنجی: مهمترین فاکتور برای خرید گوشی از نگاه شما چیست؟

News & Updates

ربات
جهت مشاهده تصاویر میبایست ثبت نام نمایید


هر موقعی که قصد بررسی یک محصول را در وب‌سایت سخت‌افزار انجام می‌دهیم، یک سوال ساده از خودمان می‌پرسیم: "اگر قصد خرید گوشی جدید داشته باشیم، آن را برای خودمان خریداری می‌کنیم؟" پاسخ این سوال بستگی به نوع محصول و معیاری که برای خرید گوشی در نظر داریم دارد.


به شخصه در زمان خرید گوشی قیمت محصول اصلی‌‌ترین نقش را در انتخاب دارد. باتوجه به وضعیت فعلی بازار ارزی در کشور حتی نمی‌توان به گوشی‌های پرچمدار (بالای 900 دلار) فکر کرد. اما به غیر از قیمت، فاکتورهای دیگر نیز در تصمیم گیری برای انتخاب گوشی نقش دارد. به عنوان مثال آپدیت‌های اندروید و به‌روز بودن گوشی در کنار عملکرد خوب سخت‌افزاری ملاک‌هایی است که من در زمان خرید گوشی به آنها توجه بیشتری می‌کنم.

بسیاری از مردم معیارهای دیگری برای انتخاب گوشی دارند. به‌عنوان مثال دوربین فاکتور مهمی برای درصد بزرگی از مردم است، یا نمایشگر بزرگ و بدون حاشیه. اما مهمترین معیار شما برای انتخاب گوشی چیست؟ در نظرسنجی ما شرکت کنید و دلایل انتخاب خود را با ما در میان بگذارید. اگر دلیل شما در میان گزینه‌های زیر وجود ندارد، آن را در بخش نظرات با ما و دیگر خوانندگان وب‌سایت سخت‌افزار به اشتراک بگذارید.

{loadposition pollq134}

 
بالا