مشکل با سامسونگ اکانت n910c

mey_htc

مرکز دانلود
سلام اساتید گوشی فوق سامسونگ اکانت داشت که با eft باز شد اندروید گوشی 5.1.1 هست حالا هر کار میکنم گوشی ریست نمیشه که حافظه داخلی رو کامل پاک کنه هنوز حافظه داخلی پر نشون میده از طریق ریکاوری انجام میدم گوشی ریست میشه باز با سامسونگ اکانت بالا میاد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

mohammadhadi

مدیر ارشد
سلام
گوشی را روشن کنید و به وای فای وصل بشید
اکانت سامسونگ خودتون را وارد کنید (اگر اکانت سامسونگ ندارید یکی بسازید و داشته باشید برای دفعات بعد لازمتون میشه)
حالا از منوی گوشی ریست فکتوری کنید

mey_htc

مرکز دانلود
سلام تو حالتی که گوشی باز وقتی سامسونگ اکانت رو میخوام ادد کنم برمیگرده وقتی گوشی رو ریست میکنم از نو که میاد بالا سامسونگ اکانت رو وارد میکنم processing failed میده در صورتی که تو کامپیوتر به راحتی وارد سامسونگ اکانتم میشه

mohammadhadi

مدیر ارشد
سلام
پر نشان دادن حافظه داخلی بعد از وایپ طبیعی نیست و ممکنه نشان از خرابی هارد باشه ولی باز هم برای اطمینان بیشتر ابتدا 4 فایل فلش کردو و بعد سامسونگ اکانت را غیر فعال کنید

jakeee

کاربر فارس
مرکز دانلود
سلام
پر نشان دادن حافظه داخلی بعد از وایپ طبیعی نیست و ممکنه نشان از خرابی هارد باشه ولی باز هم برای اطمینان بیشتر ابتدا 4 فایل فلش کردو و بعد سامسونگ اکانت را غیر فعال کنید
جناب کریمیان ایشون میگن بعد برداشتن اکانت سامسونگ با EFT حافظه پر نشون داده میشه که میخوان گوشی رو از داخل تنظیمات ریست کنن ریست نمیشه.میان از داخل ریکاوری وایپ میکنن و مشکل حافظه درست میشه ولی باز اکانت برمیگرده.

mey_htc

مرکز دانلود
چهار فایل فلش کردم دانگرید کردم متاسفانه مشکل پا برجاست

mey_htc

مرکز دانلود
این کار رو هم انجام دادم اکانت برداشته میشه ولی حافظه پر نشون میده وقتی میخوای ریست کنی بعد از باز شدن اکانت گوشی ریست نمیشه از طریق ریکاوری ریست میکنم باز با سامسونگ اکانت بالا میاد مثل اولش میشه

mohammadhadi

مدیر ارشد
سلام
از طریق ریکاوری نبایستی ریست کنید.
بعد از انکه با هر باکس یا روشی اکانت را باز کردید بایستی اکانت خودتان را وارد کرده و از منوی گوشی ریست فکتوری کنید.
اگر از سلامت هاردمطمئنید با اقای محمدی هماهنگ کنید با سرویس انلاین سامسونگ اکانت را بردارید

mey_htc

مرکز دانلود
سلام همین کار رو کردم وقتی اکانت رو با باکس باز کردم تو قسمت حسابها که سامسونگ اکانت رو انتخاب میکنم مشکل اینجاست بر میگرده نمیتونم اکانت خودمو وارد کنم

بالا