تائید رسمی تبدیل ustpro2 به sptتوسط وحید شهابی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

davoodbakhtiari

کاربر شناخته شده
تائید رسمی تبدیل ustpro2 به sptتوسط وحید شهابی

بله دوستان ust pro 2 هم به افسانه پیوست سورس این باکس به spt team فروخته شد

امروز در

ای کاش هیچ وقت این اتفاق نمی افتاد باز هم یکی از نخبگان جی اس ام ایران زیر کم لطفی مسئولین وانایی که باید حمایتش میکردن له نمی شد

بله امروز وحید خان رسمن تلاشهای چندین وچندین ساله خودش رو به حراج گذاشت این اتفاق نادر نیست اقای مهدی نصیریان هم باز به خاطر خیانت عده ای از هموطنان

خودمون این کار رو فعلا کنار گذاشت

ایا بهتر نیست هر سال تو همایش چهره های ماندگار به جای این همه ............... که شاید اندازه ...... از وحید یا اقای نصیریان

و..... که سهم بیشتری در سربلندی ایران در حوزه علم وفن اوری داشتن تقدیر میشد

و..........................

ادامه دارد......

radman

کاربر شناخته شده
سایت رسمی ust pro کدوم یکی هست؟

یا

با چقدرهزینه به SPT تبدیل میشه؟

madheart

کاربر تازه وارد
135 تومن من اکتیو کردم الان دارم باش کار مینکنم با تشکر از اقای متین
نیکنام

شهرام

کاربر سایت
بنده وقتي براي اولين بار نرم افزار اين باكس را ديدم -با توجه به اينكه قبلا ustproداشتم والگوريتم ونرم افزارش را مقايسه كردم گفتم كه كار كار اقاي وحيد شهابي است -اون موقع حتي اسم اقاي شهابي را كسي با sptنمي آورد

و براي اولين بار به خودم افرين گفتم

آيا فكر كرده ايد كه با قطع شدن ساپورت ustproچرا باكس sptشروع به كار كرد؟
چرا اين باكس بااينترفيس ustهمخواني دارد؟شايد به خاطر اينكه باكسهاي موجود در انبارنيز فروخته شود وهمچنين كابلهايي كه براي ustساخته شده است
چرا دقيقا شكل نرم افزارطوري هست كه ادم با ديدنش بياد ustproمي افتد ؟

والبته اقاي شهابي حق دارد چون چند سال است به صورت مجاني آپديت ميداد ومانند nsproوباكسهاي ديگر اكتيو نميداد

ويك مورد ديگر كه با توجه به اينكه براي فروش اين باكس واكتيو آن روي اينفينيتي وباكسهاي ديگر دو تا احتمال وجود دارد
1-ساپورت بسيار عالي وبه صورت چند ساله خواهيم داشت
2-با فروخته شدن زياد واكتيو ان روي باكسهاي ديگر وبرداشت سود زياد احتمالا كسي به اينده اش فكر نكند
و در مورد سوم نيز شايد هرسال منتظر اكتيو بايد باشيم

درصورتي كه اين باكس فايل فلش مخصوص به خودش را داشته باشد بايد ديد توي كانورتش فايلهاي ustرا ساپورت ميكند يا نه؟اگر ساپورت كرد پس دست آقاي شهابي با توليد اين باكسش درد نكند --به نظر بنده اگر ساپورت كرد 100در100آقا وحيد توي پروسه وتوليد باكس نقش اساسي دارد-

موبایل بوعلی

کاربر سایت
لینک خرید اکتیویشن از فروشگاه آنلاین فارس:

VsH-GsM

کاربر فعال
ای کاش هیچ وقت این اتفاق نمی افتاد باز هم یکی از نخبگان جی اس ام ایران زیر کم لطفی مسئولین وانایی که باید حمایتش میکردن له نمی شد

بله امروز وحید خان رسمن تلاشهای چندین وچندین ساله خودش رو به حراج گذاشت این اتفاق نادر نیست اقای مهدی نصیریان هم باز به خاطر خیانت عده ای از هموطنان

خودمون این کار رو فعلا کنار گذاشت
ادامه دارد......

دوست عزیز هیچ حراجی در كار نیست .. و هیچ سورسی فروخته نشده..
فقط و فقط به سه علت تصمیم به تبدیل UST > SPT گرفتیم :
1. عدم وجود (تولید) كارتهای بكار رفته در آن دو باكس (توقف تولید توسط كارخانه)
2.بلا استفاده نماندن باكسهای UST موجود. (بیشتر از 6000 كارت UST نزد فروشنده های بزرگ باقیمانده)
3.عدم ادامه پروژه UST2 ....

جهت اطلاع بنده از GSM خارج نشده و درحال حاضر مشغول پروژه دیگری غیر از سامسونگ هستم..

B/R
Vahid Shahabi

davoodbakhtiari

کاربر شناخته شده
دوست عزیز هیچ حراجی در كار نیست .. و هیچ سورسی فروخته نشده..
فقط و فقط به سه علت تصمیم به تبدیل ust > spt گرفتیم :
1. عدم وجود (تولید) كارتهای بكار رفته در آن دو باكس (توقف تولید توسط كارخانه)
2.بلا استفاده نماندن باكسهای ust موجود. (بیشتر از 6000 كارت ust نزد فروشنده های بزرگ باقیمانده)
3.عدم ادامه پروژه ust2 ....

جهت اطلاع بنده از gsm خارج نشده و درحال حاضر مشغول پروژه دیگری غیر از سامسونگ هستم..

B/r
vahid shahabi

اقا وحید من که میدونم تو کار بساز بفروش خونه تو تهران هستید شاهد ومدرک هم دارم ولی امیدوارم همچنان واقعا تو دنیای جی اس ام باشید

وبرای ایرانی وایران افتخار کسب کنید موفقیت شما افتخار ماست

ایران به شهابی ها نیاز دارد

garibaldini

کاربر جدید
نه یو اس تی برامون مهمه نه برنامه های دیگه ای که نوشتی . تو به هر دلیلی باکس هاتو ول میکنی یو ال تی پرو هم مشکل تولید کارت داشت؟

پروژه هات بالای دو سال پشتیبانی نمیشه

negintype

کاربر شناخته شده
مثل من که ust ندارم کلاً چند برام آب میخوره خرید خودش و کابلاش؟

ssaeid

کاربر شناخته شده
افسوس و صد افسوس
روزی كه این باكس آشغال و مزخرف رو خریدم به مبلغ 170000 تومان( البته گول حرفهای فروشنده رو خوردم فکر کنم خودش میدونست چه خبره) NSpro 100000 بود کاش ای کاش همون رو خریده بودم آخه به قصد خرید همون هم رفته بودم ......
دیگه پشت دستم رو داغ كردم جنس ایرانی (باكس به اصطلاح ایرانی) نخرم

منم جای این مستر وحید بودم بعد از به جیب زدن یه پول هنگفت ( به قول خودش فقط 6000 تا روی دست فروشگاههای بزرگ مونده) میزدم تو كار ساخت و ساز و حالشو میبردم

حالا آقایون پیشنوک بیان و هی از افتخارات این بچه حرف بزنند

kovsarsystem

کاربر شناخته شده
افسوس و صد افسوس
روزی كه این باكس آشغال و مزخرف رو خریدم به مبلغ 170000 تومان( البته گول حرفهای فروشنده رو خوردم فکر کنم خودش میدونست چه خبره) nspro 100000 بود کاش ای کاش همون رو خریده بودم آخه به قصد خرید همون هم رفته بودم ......
دیگه پشت دستم رو داغ كردم جنس ایرانی (باكس به اصطلاح ایرانی) نخرم

منم جای این مستر وحید بودم بعد از به جیب زدن یه پول هنگفت ( به قول خودش فقط 6000 تا روی دست فروشگاههای بزرگ مونده) میزدم تو كار ساخت و ساز و حالشو میبردم

حالا آقایون پیشنوک بیان و هی از افتخارات این بچه حرف بزنند
منم سه تا از این باکس دارم با 15 عدد چی توز عوض میکنم .
همون بهتر که این سورس رو میفروختن و از دنیای جی اس ام کنار میرفت !!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا