مشکل با هارد ریست omni 10

jakeee

کاربر سایت
مرکز دانلود
امتیاز کسب شده
1,498
جناب سروری یدونه تبلت HP دارم که سیستم عاملش ظاهرا ویندوز 10 هست(دقیق نمیدونم).مشکل دستگاه اینه که مشتری بسورد رو فراموش کرده.
با اتصال کیبورد فیزیکی و گرفتن دکمه شیفت دستگاه به ریکاوری میره ولی وقتی گزینه RESET رو میزنی طبق لینک زیر یه صفحه میاد رو تبلت که اینو نوشته
INSERT YOUR WINDOWS INSTALLATION OR RECOVERY MEDIA TO CONTINUE

لینک

الان منظورش اینه که من باید یه فایلی بریزم تو مموری و بذارم داخل تبلت؟

این فایل چیی و از کجا باید بگیرم؟

jakeee

کاربر سایت
مرکز دانلود
امتیاز کسب شده
1,498
ویندوزش رو چک کردم 8.1 هست.با گرفتن ولوم بایین و باور تو همین حالت ریکاوری میره و بازم میگه insert memory

Mehdi.Sarvari

ناظر ارشد
امتیاز کسب شده
6,718
ویندوزش رو چک کردم 8.1 هست.با گرفتن ولوم بایین و باور تو همین حالت ریکاوری میره و بازم میگه insert memory
ببینین سیستم uefi تبلت مثل ویندوز pc هست . شما اگر سیستمتون uefi باشه 3 تا پارتیشن درست میکنه که اگر هرکدوم از این پارتیشن ها خراب بشه نمیتونی کاری انجام بدی مثلا ویندوز نصب نمیشه.
الان همMicroSD یکی از این پارتیشن های مورد نیاز هست .یا مشتری MicroSD رو داره که میاره و ریست میشه بدون مشکل .یا تنها راه اینه که دوباره روش مموری کارت بزاری و ویندوز نصب کنی.
نصب ویندوز هم اینطوریه که یه فلش رو با برنامه هاییی مثل Rufus قابل بوت میکنی . حالا چون قبلا ویندوز 8.1 بوده شما هم همین ویندوز رو فلش بریز و با کابل otg ویندوز نصب میکنی...

jakeee

کاربر سایت
مرکز دانلود
امتیاز کسب شده
1,498
ببینین سیستم uefi تبلت مثل ویندوز pc هست . شما اگر سیستمتون uefi باشه 3 تا پارتیشن درست میکنه که اگر هرکدوم از این پارتیشن ها خراب بشه نمیتونی کاری انجام بدی مثلا ویندوز نصب نمیشه.
الان همmicrosd یکی از این پارتیشن های مورد نیاز هست .یا مشتری microsd رو داره که میاره و ریست میشه بدون مشکل .یا تنها راه اینه که دوباره روش مموری کارت بزاری و ویندوز نصب کنی.
نصب ویندوز هم اینطوریه که یه فلش رو با برنامه هاییی مثل rufus قابل بوت میکنی . حالا چون قبلا ویندوز 8.1 بوده شما هم همین ویندوز رو فلش بریز و با کابل otg ویندوز نصب میکنی...

ممنون جناب سروری توضیحاتتون واقعا عالی بود.دقیقا همین کار رو که فرمودید انجام دادم.فلش رو bootable کردم و ویندوز 8.1 رو دانلود کردم و ریختم روش و نصب کردم بعد که اومد بالا داریورها رو نصب کردم فقط درایور کارت صدا رو بیدا نکردم.دارید براش درایور کارت صدا؟

Mehdi.Sarvari

ناظر ارشد
امتیاز کسب شده
6,718
ممنون جناب سروری توضیحاتتون واقعا عالی بود.دقیقا همین کار رو که فرمودید انجام دادم.فلش رو bootable کردم و ویندوز 8.1 رو دانلود کردم و ریختم روش و نصب کردم بعد که اومد بالا داریورها رو نصب کردم فقط درایور کارت صدا رو بیدا نکردم.دارید براش درایور کارت صدا؟
اگه 32 bit نصب کردی که اولین گزینه دانلود کن وگرنه bit رو تغییر بده بعد دانلود کن

jakeee

کاربر سایت
مرکز دانلود
امتیاز کسب شده
1,498
اگه 32 bit نصب کردی که اولین گزینه دانلود کن وگرنه bit رو تغییر بده بعد دانلود کن
جناب سروری ویندوز 32 بیت نصب کردم.درایور شما رو هم نصب کردم تغییری نکرد