درخواست آموزش EFT

mohammad66sh

مرکز دانلود
درود به اساتید و دوستان
eft کاربرد زیادی پیدا کرده برای برداشتن رمز و frp و پاک نشدن اطلاعات.من سرچ زدم ولی آموزش زیادی پیدا نکردم به جز یکی دو تا انجمن که باید عضوش باشی تا بتونی آموزشها رو ببینی.
لطفا اساتید و دوستانی که کار کردن باهاش و تجربی هم کار کردن آموزش این باکس و حتی سایر باکسها رو بذارن برای استفاده اعضا.
سپاس

Esmaeil.Maheri

کاربر فارس
مرکز دانلود
اینارو وان کلیک انجام میده EFT

نیازی به آموزش نیست

قسمت برداشتن کد میری

مدل رو انتخاب میکنید

مثال:

J700FXXU3

زده توو مدل رام شما باید U3 باشه تا بتونین بردارین

دانلودینگ میزارین دکمه وان کلیک رو میزنی

فقط همین

اگرم فریمور هم سطح نباشه تا جایی که بشه خود پچ میکنه و تبدیل به U3 میکنه ولی بعضا به مشکل هم برمیخوره

پیوست ها

Esmaeil.Maheri

کاربر فارس
مرکز دانلود
عکس مربوطه بالا J710F مدل

bin U5

مودم RC1

اندروید 7.0
خودش اینو پچ میکنه با وان کلیک ولی گاها روو آرم گیر میکنه ریسک داره..

ولی اصولی ترش اینه که این فریمور رو دانلود کنیو و بدون حذف اطلاعات فلش کنید روی گوشی و سپس مراحل وان کلیک رو انجام بدین ریسکش کمتر و اصولی تره

باز مشکل بود با ذکر عکس عنوان کنید بشتر راهنمای کنم شمارو

آخرین ویرایش:

Esmaeil.Maheri

کاربر فارس
مرکز دانلود
برای فلش و حذف بدون اطلاعات هم میتونید تیک های hidden cash user data data foto data رو بردارین پاک کنید

درضمن EFT PRO رو دانگرید و برداشتن رمز بدون اظلاعات و دانگرید گوشی های سامسونگ بشتر کار کرده که پیشنهاد میکنم به اون قسمت هم سر بزنید برنامه ای جدا برا این کارها ترتیب داده در آپدیت جدا

mohammad66sh

مرکز دانلود
عکس مربوطه بالا J710F مدل

bin U5

مودم RC1

اندروید 7.0
خودش اینو پچ میکنه با وان کلیک ولی گاها روو آرم گیر میکنه ریسک داره..

ولی اصولی ترش اینه که این فریمور رو دانلود کنیو و بدون حذف اطلاعات فلش کنید روی گوشی و سپس مراحل وان کلیک رو انجام بدین ریسکش کمتر و اصولی تره

باز مشکل بود با ذکر عکس عنوان کنید بشتر راهنمای کنم شمارو
خیلی ممنون دوست عزیز.
خوب این همه مدلها رو که اینجوری ساپورت نمیکنه.یا مثلا همین j710f الان u6 هم اومده که نداره etf ولی ظاهرا میشه با ساخت کرنل رمز رو برداشت در صورتی که frp و oem onباشند.
یا همین تجربیاتی که میگید بعضی گوشیها روی لوگو گیر میکنه.اینا مهمه.یا اندروید 9 چی؟من چند تا فیلم آموزشی گرفتم که ورژن قدیمی نرم افزار هست.گوشی خودمم اتفاقا j710 u6 هست و چون گوشی مشتری نیست مشکلی ندارم تست کنم روش.اگه راهنمایی بفرمایین ممنون میشم.میشه با ساخت کرنل از بوت رمز یا frp یا هر دو رو برداشت؟چقدر محدودیت هست؟
این عکس محیط برنامه رو هم میذارم
جهت مشاهده تصاویر پیوست میبایست ثبت نام نمایید

آخرین ویرایش:

Esmaeil.Maheri

کاربر فارس
مرکز دانلود
خیلی ممنون دوست عزیز.
خوب این همه مدلها رو که اینجوری ساپورت نمیکنه.یا مثلا همین j710f الان u6 هم اومده که نداره etf ولی ظاهرا میشه با ساخت کرنل رمز رو برداشت در صورتی که frp و oem onباشند.
یا همین تجربیاتی که میگید بعضی گوشیها روی لوگو گیر میکنه.اینا مهمه.یا اندروید 9 چی؟من چند تا فیلم آموزشی گرفتم که ورژن قدیمی نرم افزار هست.گوشی خودمم اتفاقا j710 u6 هست و چون گوشی مشتری نیست مشکلی ندارم تست کنم روش.اگه راهنمایی بفرمایین ممنون میشم.میشه با ساخت کرنل از بوت رمز یا frp یا هر دو رو برداشت؟چقدر محدودیت هست؟
این عکس محیط برنامه رو هم میذارم
سلام عزیزم این که راحت تره

نکته: ببین اول حتما باید یه گوشی به دانگل وصل کنید با USB DBG و این روش FRP OFF

اگر گوشی وصل نکنید نمیتونید کرنل بسازید

مثال شما همون J710F هست که اون روش با FRP ON هست بدون FRP از همین روشی که خودتون عکس گذاشتین استفاده میشه در ضمن راحت تر هم هست

اول یه مدل گوشی هر چی باشه فرقی نمیکنه مثلا شما میخوای قفل J710F برداری باز میتونید گوشی شخصی خودتون رو با USB DBG وصل کنید

boot.img هم ورزن استخراج میکنید

1.رفرش رو از عکس مربوطه میزنید اسم گوشی شناسایی شد جلوی رفرش

2. گزینه دوم کانکت رو بعد شناسایی میزنید در این موقع دانگل رید کامل از گوشی موقع کانکت میده اعم از فریمور و نسخه فریمور و اندروید و چک کردن روت گوشی

3.make kernel for screen lock Reset این قسمت میایی و دکمه Boot.img این قسمت رو میزنی و آدرس بوت که از فایل فلش کشیدی بیرون رو بهش میدی

4.ساخت کرنل دکمه Make Kernel For Screen Lock Reset رو میزنید تا کرنل ساخته بشه

تمام

در آخر شما محل ذخیره boot.img که به برنامه دادید کرنل ساخته میشه که پسوند EFT داره آخرش

قسمت
سربرگ
samsung
eft

انتخاب میکنید

5. EFT FILE این دکمه رو میزنید کرنل ساخته شده انتخاب میکنید

6.گوشی رو دانلوود مد میبرین و وصل میکنید ـ اسکن رو میزنید

7.فلش میزنید کرنل رو
گوشی بدون الگو و رمز میاد بالا

نحوه ساخت دیگر کرنل ها و رایت اونها مثل کرنل call-dm vefy - همه از این روش استفاده میشه - نحوه ساخت فایل روت هم ازین روش استفاده یمشه
تمام

آخرین ویرایش:

mohammad66sh

مرکز دانلود
سلام عزیزم این که راحت تره

نکته: ببین اول حتما باید یه گوشی به دانگل وصل کنید با USB DBG و این روش FRP OFF

اگر گوشی وصل نکنید نمیتونید کرنل بسازید

مثال شما همون J710F هست که اون روش با FRP ON هست بدون FRP از همین روشی که خودتون عکس گذاشتین استفاده میشه در ضمن راحت تر هم هست

اول یه مدل گوشی هر چی باشه فرقی نمیکنه مثلا شما میخوای قفل J710F برداری باز میتونید گوشی شخصی خودتون رو با USB DBG وصل کنید

boot.img هم ورزن استخراج میکنید

1.رفرش رو از عکس مربوطه میزنید اسم گوشی شناسایی شد جلوی رفرش

2. گزینه دوم کانکت رو بعد شناسایی میزنید در این موقع دانگل رید کامل از گوشی موقع کانکت میده اعم از فریمور و نسخه فریمور و اندروید و چک کردن روت گوشی

3.make kernel for screen lock Reset این قسمت میایی و دکمه Boot.img این قسمت رو میزنی و آدرس بوت که از فایل فلش کشیدی بیرون رو بهش میدی

4.ساخت کرنل دکمه Make Kernel For Screen Lock Reset رو میزنید تا کرنل ساخته بشه

تمام

در آخر شما محل ذخیره boot.img که به برنامه دادید کرنل ساخته میشه که پسوند EFT داره آخرش

قسمت
سربرگ
samsung
eft

انتخاب میکنید

5. EFT FILE این دکمه رو میزنید کرنل ساخته شده انتخاب میکنید

6.گوشی رو دانلوود مد میبرین و وصل میکنید ـ اسکن رو میزنید

7.فلش میزنید کرنل رو
گوشی بدون الگو و رمز میاد بالا

نحوه ساخت دیگر کرنل ها و رایت اونها مثل کرنل call-dm vefy - همه از این روش استفاده میشه - نحوه ساخت فایل روت هم ازین روش استفاده یمشه
تمام
خیلی ممنون.حتما تست میکنم.
میشه یه توضیح مختصری در مورد باقی کرنلهایی که میشه ساخت بدین که در چه مواردی بسازیم و چه کاربردی دارن؟

Esmaeil.Maheri

کاربر فارس
مرکز دانلود
یه گوشی دارم J730F مشکل شبکه همتا داره میخوام چینج کنم

میخوام روت کنم با EFT فایل روت کرنل براش درست کنم و IMEI چینج کنم

فول فلش + ساخت فایل روت و در آخر روت

Esmaeil.Maheri

کاربر فارس
مرکز دانلود
چک کن

در آخر با اون boot.img هم که استخراج کردم میتونید کرنل های دیگه رو هم بسازید