دلیل خطای BROM ERROR: STATUS_OPEN_FILE_ERR هنگام فلش کردن گوشی؟ :(

hamidk72

کاربر تازه وارد
شهر
Tehran
سلام
من وقتی میخوام با Flash Tools گوشیمو فلش کنم آخرش خطای BROM ERROR: STATUS_OPEN_FILE_ERR (0xC001000E) رو میده!
دلیل این خطا چیه و چطوری میتونم رفعش کنم :(

جهت مشاهده تصاویر پیوست میبایست ثبت نام نمایید

- مدل گوشی Sharp Z2 (FS8002) پردازنده Mediatek MT6797 Helio X20

Mehdi.Sarvari

کاربر شناخته شده
ناظر ارشد
سلام
من وقتی میخوام با Flash Tools گوشیمو فلش کنم آخرش خطای BROM ERROR: STATUS_OPEN_FILE_ERR (0xC001000E) رو میده!
دلیل این خطا چیه و چطوری میتونم رفعش کنم :(

- مدل گوشی Sharp Z2 (FS8002) پردازنده Mediatek MT6797 Helio X20
این خطا بعضا گیرش فایل DA_PL.bin هست
بعضا هم مربوط به خود گوشی میشه

تیک پریلودر رو بردارید فلش کنین نشد فایل عوض کنید

hamidk72

کاربر تازه وارد
شهر
Tehran
مشکل ارور حل شد و بدون مشکل پیغام ok رو میده ولی بعد اتمام کار گوشی رو که روشن میکنم بعد چند ثانیه فقط یه ویبره میزنه و صفحه گوشی سیاه و هیچ اتفاقی نمیوفته! :cry:

Mehdi.Sarvari

کاربر شناخته شده
ناظر ارشد
مشکل ارور حل شد و بدون مشکل پیغام ok رو میده ولی بعد اتمام کار گوشی رو که روشن میکنم بعد چند ثانیه فقط یه ویبره میزنه و صفحه گوشی سیاه و هیچ اتفاقی نمیوفته! :cry:

دو تا راه داری

1.با twrp و این رام رو بزنی

2.این فایل دیگه فلشتول رو تست کنی

hamidk72

کاربر تازه وارد
شهر
Tehran
راجب این تاپیک خواستم کمی بیشتر توضیح بدم شاید تو راهنمایی کمک کنه

راستش گوشی من چند وقت قبل دچار مشکل شد(نرم افزاری) و با ریست فکتوری هم مشکلم حل نشد تصمیم گرفتم فلش کنم :/ تا بحال هم سابقه فلش کردن نداشتم :|

نرم افزار SP Flash Tools رو نصب کردم فایل رام هم گیر آوردم ( ) { <= همین فایل هستش } بعد از سربرگ فرمت توی نرم افزار فلش تولز زدم فرمت کردم بعد از اون حتی لوگو گوشی هم بالا نمیاد و وقتی دکمه پاورو نگه می دارم فقط ویبره میزنه و صفحه گوشی مشکی میمونه بدونه هیچ نوشته ای! از طریق فلش تولز سربرگ دانلود همون رامی که گیر آوردم رو دانلود کردم و بدون مشکل هم نصب شد ولی هنوز هم وقتی دکمه پاور رو میزنم صفحه گوشی مشکی و حتی لوگو بالا نمیاد!

وقتی پاور و افزایش صدا رو نگه میدارم فقط سه تا گزینه Recovery - FastBoot - Normal بالا میاد که هر کدوم رو که زدم فقط بعد چند ثانیه صفحه مشکی شد و ویبره زد و هیچ اتفاقی نمیوفته!

پ.ن: قبل از این کارها یادم رفت Usb Debuging رو چک کنم که فعال یا نه!

الان راهی برای درست شدنش هست؟

- تا جمعه باید درستش کنم :( چون سربازم و جمعه مرخصیم تموم و تا دو سه ماه نیستم :( لطفا اگر میتونید راهنمایی کنید

1.با twrp و این رام رو بزنی

راجب این مورد هم میشه کمی توضیح بدین چون من دو تا کاستوم رام که دانلود کردم (یکیش همین رام ) نمیشه با فلش تولز انجامش داد!

Mehdi.Sarvari

کاربر شناخته شده
ناظر ارشد
راجب این تاپیک خواستم کمی بیشتر توضیح بدم شاید تو راهنمایی کمک کنه

راستش گوشی من چند وقت قبل دچار مشکل شد(نرم افزاری) و با ریست فکتوری هم مشکلم حل نشد تصمیم گرفتم فلش کنم :/ تا بحال هم سابقه فلش کردن نداشتم :|

نرم افزار SP Flash Tools رو نصب کردم فایل رام هم گیر آوردم ( ) { <= همین فایل هستش } بعد از سربرگ فرمت توی نرم افزار فلش تولز زدم فرمت کردم بعد از اون حتی لوگو گوشی هم بالا نمیاد و وقتی دکمه پاورو نگه می دارم فقط ویبره میزنه و صفحه گوشی مشکی میمونه بدونه هیچ نوشته ای! از طریق فلش تولز سربرگ دانلود همون رامی که گیر آوردم رو دانلود کردم و بدون مشکل هم نصب شد ولی هنوز هم وقتی دکمه پاور رو میزنم صفحه گوشی مشکی و حتی لوگو بالا نمیاد!

وقتی پاور و افزایش صدا رو نگه میدارم فقط سه تا گزینه Recovery - FastBoot - Normal بالا میاد که هر کدوم رو که زدم فقط بعد چند ثانیه صفحه مشکی شد و ویبره زد و هیچ اتفاقی نمیوفته!

پ.ن: قبل از این کارها یادم رفت Usb Debuging رو چک کنم که فعال یا نه!

الان راهی برای درست شدنش هست؟

- تا جمعه باید درستش کنم :( چون سربازم و جمعه مرخصیم تموم و تا دو سه ماه نیستم :( لطفا اگر میتونید راهنمایی کنید

راجب این مورد هم میشه کمی توضیح بدین چون من دو تا کاستوم رام که دانلود کردم (یکیش همین رام ) نمیشه با فلش تولز انجامش داد!
دوست عزیز اگر شما فرمت نمیکردی میتونستی یه کاریبکنی اما الان چون تعمیرکار نیستی نمیتونی چون از بیخ همهچیزو پاک کردی . همه چیز رو نمیشه مرحله به مرحله توضیح داد قلق داره

راجع به twrp هم این روش با ریکاوری فلش میشه رام نه با sp . و اینم نمیتونی چون مراحل زیادی داره و اول باید آنلاک بوتلودر کنی

بهترین راه مراجعه به تعمیرکار هست
موفق باشی

بالا