ایده های نو

حسن گودرزی

کاربر فارس
من این مشکل را با حرارت غالبا حل میکنم
به این صورت که نوک هویه را که کاملا داغ شده را داخل گودی جای پیچ قرار میدهم اگر پیچ داخل قاب پلاستیکی قرار داشته باشد پس از چند ثانیه از جای خود آزاد شده و با بازکردن با پیچ گوشتی یا در آوردن با پنس از جای خود آزاد میشود
روش خوبیست ولی اکر قاب ما پلاستیکی نبود چی؟؟؟؟
اگر هویه ما توان حرارتی بالایی نداشت چی؟؟؟؟؟

amin-khosravi

کاربر شناخته شده

اگه گوشی جای دست داره با دقت میتونید با نوک سیم چین ضریف پیچ خراب رو گرفته وباز کنید البته میتونید چند دور باز کنید وبا پیچ گوشتی تخت اونو باز کنید

حسن گودرزی

کاربر فارس
سلام

فرض میکنیم دوربین n73 خرابه و میخاهیم ولتاژهای روی دوربین رو اندازه گیری کنیم

شما چطوری این کار رو انجام میدید؟؟؟؟؟
اگر رگولاتوری خراب بود و نمیشد اونو تعویض کنیم برای جبران ولتاژ چه کاری انجام بدیم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حسن گودرزی

کاربر فارس
سلام

قابل توجه سخت افزار کارها

دوستان سر میز کارتون چه چیزی رو کم دارید که اگر بود کار تعمیرات براتون اسون تر میشد
مثلا تستری
هشدار دهنده ای ...

ameely_assal

کاربر جدید
من از این روش استفاده میکنم

در صورتي كه پيج يك مهره فلزي داشته باشه و مهره فلزي داخل يك پوشش پلاستيكي قرار گرفته باشه و پوشش پلاستيكي گشاد كرده در نتيجه مهره پيج مي‌چرخه در اين صورت چه كار مي‌كنيد

حسن گودرزی

کاربر فارس
در صورتي كه پيج يك مهره فلزي داشته باشه و مهره فلزي داخل يك پوشش پلاستيكي قرار گرفته باشه و پوشش پلاستيكي گشاد كرده در نتيجه مهره پيج مي‌چرخه در اين صورت چه كار مي‌كنيد
خب در این صورت مهره راهم از داخل قاب در میاوریم (با کمی فشار) سپس در بیرون به آرامی آن را باز میکنیم

ameely_assal

کاربر جدید
خب در این صورت مهره راهم از داخل قاب در میاوریم (با کمی فشار) سپس در بیرون به آرامی آن را باز میکنیم
سلام
امكان ندارد چون به صورت فرورفته است حتي جاي پنس هم نداري در ضمن امكان اينكه قاب هم بشكند وجود دارد

ameely_assal

کاربر جدید
براي شارژ باطري من دو ايده مي‌دهم
1- مي‌شه از خود بدن انسان هم استفاده كرد به صورتي كه انرژي سطح پوست به انرژي الكتريكي تبديل شود براي شارژ استفاده شود
2- مثل ساعت‌هاي قديمي بدون باطري از يك فنر و پاندول كوچك براي شارژ استفاده كرد به صورتي كه با تكان خوردن در جيب يا دست انسان شارژ شود
البته اين ها همه به عنوان شارژ‌هاي مكمل استفاده شود

abbasalifix

کاربر فعال
سلم
قرار بود شیوه نصب آی سی رو توضیح بدین ها من یه دوماهی میشه منتظرم ها
درضمن من برای مانیتور و اسپیکر کامپیوترم این کار رو کردم این که کاری نداره
هروقا کامپیوتر روشن شه مانیتورو... همه روشن میشه
هرکی میخواد براش مدارشو بفرستم برید بسازید حال کنید
abbasalifix@gmail.com یه ایمیل بزنید مدار رو با راهنماییش براتون بفرستم
این مدار برام با قاب و سیم هاش در اومد400 تومن

حسن گودرزی

کاربر فارس
سلام

قابل توجه تعمیر کاران

دوستان سر میز کارتون چه چیزی رو کم دارید که اگر بود کار تعمیرات براتون اسون تر میشد
مثلا تستری
هشدار دهنده ای ...

البه یوال تکراریه ولی جالب !!!

بالا