پایان عمر باکس هموطن ایرانی ما ust pro2

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behtash moosavi

کاربر فارس
سلام چند ماهی هست که باکس قدرت مند سابق هموطن ایرانیه ما نه ساپورتشو آپدیت میکنه نه باکسه شو و از رقیب خودش nspro , z3X کاملا جا مانده و خیلی از کاربران شاکی و ناراحت می باشند ... تیم vsh به باکس جدیددش ultra pro و محصول جدیدش یعنی cyclone و axe box تمر کز کرده و به دنبال پول و درامد بیشتر بوده و از این باکس کاملا غافل شدند شاید هم بار خودشونو قبلا بستند:21: شاید اگر چند ماه دیگه آپدیت نشه به تاریخ می پیونده این باکس دوست داشتنی نزد ما ایرانی ها چون محصولات جدید سامسونگ با پلترومهای جدید دارند به سرعت وارد بازار می شوند و باید فقط از اینتر فیس این باکس با downloader سامسونگ برای فلش استفاده کنیم که باعث بسی شرمساری خواهد بود؟؟؟؟؟:2::2:

ahmad reza

کاربر شناخته شده
سلام امیدوارم این تجربه که قبلا برای موتوفون و و برو گرام کلاهبردارش اتفاق افتاد و کلی از بول زبون بسته ملت رو چابید و یه لیوان آب هم روش کرد دیگه هیچوقت تکرار نشه چون به اندازه کافی برای هموطن جماعت سو اعتبار کسب کرده احتمالا آقای شهابی حواسش به این رسوایی هست و نشون داده گرچه یه کم دیر به دیر آبدیت میده اما بالخره اینکارو انجام میده و در نهایت امیدوارم آن تجربه تلخ دیگه تکرار نشه

rez7am

کاربر فارس
همه کاره هیچکارست
نابغه بی مسئولیت
ایرانی خراب کن
جدیدا به تمسخر دربارش میگن مستر هیرو
به بقیه هم یاد داد :
راسکال ، مانوئل و داداش جونش زولا
ادم نمیدونه بهش افتخار کنه یا تو هاستینگ بنویسه این عربه نه فارس

new fars

کاربر شناخته شده
با سلام
جناب اقا رضا
واقعا ازتون بیشتراز اینها انتظار میره
درسته که ای باکس مدتیه اپدیت جدیدی نداده ولی دلیلی نداره که تیمشون رو با این لحن بکوبید
مثل اینکه توپتون خیلی پره چون خیلی از پستهاتون رو که مطالعه میکنم دایم در حال سرزنش و یا کوبیدن طرف مقابل هستید
بهتره در دیدگاهتون تجدید نظر کنید
در ضمن اگه ایشون بلانسبت کلاهبردار هم باشند چه ربطی به فارس یا عرب بودنشون داره مگه زبان در سرشت ادمیزاد تاثیر داره

oktay50000

کاربر فارس
کجاش باعث افتخاره...اصلا محصول ایرانی گرفتن اشتباست...نمونش موتوفون...محصول فروختن مهم نیست که به هر بغالی بدی میفروشه...مهم ساپورته که ..نیاز به توضیح نیست.
محصولی که هر چند ماه به چند ماه اپدیت میشه..بدرد نمیخورد...البته این نظر منه حالا هر چقد هم خوب باشه...البته نظر دوستان هم محترم است

babak nuri

کاربر شناخته شده
نمیدونم ایا شما ها اولين محصول اقاي شهابي رو يادتون مياد يا نه؟همون دانگلي كه فقط تو دنياي جي اس ام ميتونست سيملاك مدل a800 رو بعد از فلش برداره...يادتون مياد فارسيش ميكردن لاك ميشد و هيچ جوره باز نميشد؟
در زمان خودش بهترین بود ..سر كرك كردنش جایزه بود....اما هم كرك شد و هم پروژه اش تعطیل شد تا بعد دو سه سال این محصولش به بازار اومد....نباید بی انصافی كرد...درسته كه وقتی یه شخص میاد یه باكس تولید میكنه باید ساپورت هم بكنه اما تا كی؟
مگه تو این چند سال كم اپدیت داده؟خداوكیلی از این باكسی كه من 230 هزار تومان روز اولش پول دادم چقدر دراوردید؟من بیشتر از 3 میلیون در اوردم.....و ازش راضیم....ببینم مگه الكو برای ان اس اكتیویشن گذاشت یا لیزر برای اس ای تولز...كسی صداش در اومد....اگه دقت كرده باشید همه این پروگرمر ها یه مدت طولانی اپدیت نمیدن بعد میان یه اپدیت طوفانی میدن و سپس برای اپدیت بعدی اكتیویشن میزارن(نمونه اش ام ایكس..اول سیم لاك و سپس سوپر دانگل رایگان و برای انلاك dct4+ اكتيويشن گذاشت....)
شايد ايشون هم چنين قصدي داشته باشه
ببينم یونیورسال كه هر هفته اپديت ميده و برای هر اپدیتش كردیت میخواد خوبه؟

به نظر من كه اين باكس تا الان موفق بوده و خيلي از مشكلات كاربران رو حل كرده و چون الان به هر دليلي اپديت نميده نميشه گذشته اش رو كوبيد

البته اين نظر كااملا شخصي من است و نظرات شما دوستان عزيز هم براي من محترم

M-taheri

کاربر فارس
به نظر من آقای شهابی یکی از افتخارات صنعت gsm ایرانه. کدوم یکی از ما میتونیم 2 خط برنامه بنویسیم؟ خیلیامون یه مسائه خیلی ساده ریاضی رو نمیتونیم حل کنیم چه برسه به برنامه نویسی و مهندسی معکوس.

آیا کسانی که این باکس رو دارن تا حالا باهاش پول در نیاوردن؟ خدائیش اگه بگید نه خیلی بی انصافیه
مگه هر که یه نرم افزار میسازه باید تا آخر عمرش وایسه ساپورت کنه؟
مگه چقدر بابت خرید این باکس هزینه کردید؟

madheart

کاربر تازه وارد
باکس خوبیه زور الکی نزنید دوستان راست میگید اون موتوفن ابرو هرچی ایرانی برد ولی اقای شهابی کارش حرف نداشته تا هالا من هنوز فروش دارم

mpk

کاربر شناخته شده
سلام چند ماهی هست که باکس قدرت مند سابق هموطن ایرانیه ما نه ساپورتشو آپدیت میکنه نه باکسه شو و از رقیب خودش nspro , z3X کاملا جا مانده و خیلی از کاربران شاکی و ناراحت می باشند ... تیم vsh به باکس جدیددش ultra pro و محصول جدیدش یعنی cyclone و axe box تمر کز کرده و به دنبال پول و درامد بیشتر بوده و از این باکس کاملا غافل شدند شاید هم بار خودشونو قبلا بستند:21: شاید اگر چند ماه دیگه آپدیت نشه به تاریخ می پیونده این باکس دوست داشتنی نزد ما ایرانی ها چون محصولات جدید سامسونگ با پلترومهای جدید دارند به سرعت وارد بازار می شوند و باید فقط از اینتر فیس این باکس با downloader سامسونگ برای فلش استفاده کنیم که باعث بسی شرمساری خواهد بود؟؟؟؟؟:2::2:
سلام

آقا مگه AXE Box مال شهابی ایناست؟؟؟؟؟؟؟

من از این باکسه بد جوری دلم پره :45:

banehcity

کاربر فارس
باکس خوبیه زور الکی نزنید دوستان راست میگید اون موتوفن ابرو هرچی ایرانی برد ولی اقای شهابی کارش حرف نداشته تا هالا من هنوز فروش دارم
نمي دونم تا ما از يه باكس پول در ماريم باكس خوبيه ولي ديگه اپديت نشد صاحبشو به توپ مي بنديم اين موتوفون كه الان ديگه به قول بعضيها ........اونجوره ......اين اواخر خريدمش و تا حالا10000 تومان با هاش در نياوردم ولي باز ازش راضيم الان هم اگه بخواي باهاش كار كني مشكلي نداره

تو يه گوشي مشكل داشتم اين جناب نصيريان نه با هاش اشنا بودم نه هيچي از ساعت 12شب تا 7 صبح پشت كامپيوتر نشستند تا مشكل منو حل كردند كدوم يك از باكسها براتون اين كار و مي كنند

پس ديگه بي انصافي نكنييد

ahmad reza

کاربر شناخته شده
نمي دونم تا ما از يه باكس پول در ماريم باكس خوبيه ولي ديگه اپديت نشد صاحبشو به توپ مي بنديم اين موتوفون كه الان ديگه به قول بعضيها ........اونجوره ......اين اواخر خريدمش و تا حالا10000 تومان با هاش در نياوردم ولي باز ازش راضيم الان هم اگه بخواي باهاش كار كني مشكلي نداره

تو يه گوشي مشكل داشتم اين جناب نصيريان نه با هاش اشنا بودم نه هيچي از ساعت 12شب تا 7 صبح پشت كامپيوتر نشستند تا مشكل منو حل كردند كدوم يك از باكسها براتون اين كار و مي كنند

پس ديگه بي انصافي نكنييد
سلام شما بهتره طرفداری یه آدم کلاهبردار رو نکنید و خودتون را خراب نکنید اینکه برای شخص شما از 12 شب تا هفت صبح نشستند دلیل بر خوب بودن یه آدم نیست ایشون دانگل بر از عیبشون که فروختند بهتر میبود به همین اکتفا میکردن بعدش اومدن باصطلاح باکس موتوفون که به معنی واقعی قوطی حلبی بود را اون هم با زور ( دانگل متوفون تا فلان تاریخ دیگه سابورت نمیشه و کاربران این دانگل میبایست برای خدمات جدید باکس موتوفون تهیه کنند) و اون قوطی را هم به ملت فروختند و بدون هیچ گونه خدمات جدیدی و توضیحی فرار کردند به نظر شما این کاهبرداری نیست خودتان قضاوت کنید کدام کار بی انصافی است بالا کشیدن بول ملت یا دفاع از یک کلاهبردار حرفه ای

yosefi

کاربر جدید
سلام شما بهتره طرفداری یه آدم کلاهبردار رو نکنید و خودتون را خراب نکنید اینکه برای شخص شما از 12 شب تا هفت صبح نشستند دلیل بر خوب بودن یه آدم نیست ایشون دانگل بر از عیبشون که فروختند بهتر میبود به همین اکتفا میکردن بعدش اومدن باصطلاح باکس موتوفون که به معنی واقعی قوطی حلبی بود را اون هم با زور ( دانگل متوفون تا فلان تاریخ دیگه سابورت نمیشه و کاربران این دانگل میبایست برای خدمات جدید باکس موتوفون تهیه کنند) و اون قوطی را هم به ملت فروختند و بدون هیچ گونه خدمات جدیدی و توضیحی فرار کردند به نظر شما این کاهبرداری نیست خودتان قضاوت کنید کدام کار بی انصافی است بالا کشیدن بول ملت یا دفاع از یک کلاهبردار حرفه ای
سلام حضور دوستان عرض كنم اقای وحید شهابی از دوستان هستند ایشون دلشون به حال ما نمیسوزه همه باكساش گند زده یو اس تی ام سی تول تازگی سایکلون بازار وحید تو عرب ها گرم تولزهای جدا میفروشه

rez7am

کاربر فارس
به نظر من آقای شهابی یکی از افتخارات صنعت gsm ایرانه. کدوم یکی از ما میتونیم 2 خط برنامه بنویسیم؟ خیلیامون یه مسائه خیلی ساده ریاضی رو نمیتونیم حل کنیم چه برسه به برنامه نویسی و مهندسی معکوس.

آیا کسانی که این باکس رو دارن تا حالا باهاش پول در نیاوردن؟ خدائیش اگه بگید نه خیلی بی انصافیه
جناب طاهری عزیز اخلاق والاتر از نبوغ است
mc tools رو از یاد نبرید!
.......... رو از یاد نبرید!
حرف بزرگان رو از یاد نبرید : همه کاره هیچ کاره است ، و از رقیب سرسختش الکو درس بگیرد که:
ساپورت مجانی نیست اما باید کامل باشید- لیزر رو هم از یاد نبرید- ....
در مورد هوش ایرانی شکی نیست اما من به مسئولیت پذیری ایشان ایراد دارم
ایا تیم هایی مثل گریفین - یو نیورسال باکس- اینفینیتی-... اینگونه عمل میکنند؟
فراموش نکنیم انتقاد و تحسین هر یک جایگاه خویش را دارند

ahmad reza

کاربر شناخته شده
سلام یه مطلب دیگه رو میخواستم یاد آوری کنم: uf3 را تیم سارا سافت چند ساله داده بازار قضاوت کنید دوستان مگه این تیم نمی تونست بعد از این همه سال و با تولید باکس های جدید ترش این باکس را از سابرت خارج کنه مگه نه اینه که روز به روز بهتر شد و بعد از این همه سال هنوز با به بای باکس های جدید داره به کاربراش خدمات میده خدایش اگه یه تعمیر کار حرفه ای این باکس رو دم دستش نداشته باشه لنگ نمیمونه چطور ما ایرانی جماعت از این تیم الگو نمیگیریم و به فکر کسب اعتبار نیستیم تا کی باید داغ کلک و کلاهبر داری روی بیشونیمون باشه آقای شهابی از من حقیر به شما توصیه اگه میخوای تو تاریخ جی اس ام ایران نامی نیک از شما بمونه راهش همونه که تیم سارا سافت و تیم های معتبر رفتن و اگه میخواین راه نصیریان و کاهبر دار های دیگه را در بیش بگیرین بسم الله این ره که تو میروی به ترکستان است امیدوارم خود آقای شهابی بیان و تو همین تابیک جواب کاربران رو بدن با این حال من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه از سخنم بند گیری خواه ملال شوی

hamid_hassibi

کاربر شناخته شده
برنامه نوشتن و طراحی باکس خوبه ولی من خودم به شخصه ساپورت رو بیشتر قبول دارم نه باکس رو .ادم وقتی میخواد

باکس بخره نگاه میکنه

به سابقه سازندش. مثل سازنده موتوفون اگه باکسی هم بسازه چون ادم میدونه بعد از مدتی ساپورتش نمیکنه پس پول هدر دادنه

نمیخریم .چون این جور افراد یه مدت یه باکسی رو رو میکنند و یه مدتی میفروشند .بعد که دیدند دیگه حالا وقت ساپورته جا میزنند

میرن سراغ یه باکس دیگه و این پروسه همچنان ادامه دارد

3341460

کاربر شناخته شده
شما تشریف ببرید چین هر نوع باكس گوشی وغیره براتون طراحی میكنند اسم وادرس وپرچم كشورتون هم میتوانند كنار برنامه بگذارند.من باكس یو استی خریدم همكارم ان اس همیشه اینجانب اكثر گوشی های جدید را نمیتوانستم فلاش كنم ودرب تعمیرگاه همكارم بودم تا خودم هم باكس ان اس را خریدم این مسئاله بیشتر من را ناراحت كرد كه بعد از چند سال كه این باكس را داشتم فقط یك بار با اقا وحید تماس گرفتم ایشان خودشان را فروشنده اتومبیل معرفی كردند.واما موتوفن اون از شایعه های كه راه انداختند كه برنامه های دیگر برای فارسی سازی بطور مثال a1200 تاچ گوشی از بین میرود كه این مسئاله بطور كلی درست نبود یك روز موتورولا v3x زیر فلاش قفل شبكه شد با اقای نصیریان تماس گرفتم برای تست پوینت چون چند بار این عمل را انجام دادم درست نشد ایشان فرمودند كه هشت را پشت سرهم تست پوینت كن درست میشود من شازده بار انجام دادم نشد. فقط بایك بار بااسمارت كلیپ مشكل حل شد دوستان این اقایون نمایندگی فروش باكس ودانگل از چینیها میباشند كه نتوانسته اند در كشور های دیگر فروش كنند به اسم ایرانی بما ....كردند با تشكر

3341460

کاربر شناخته شده
هر چقدر هم در پستهای قدیم از ایشان و باكسشان تعریف كردیم تا شاید بخود ایند كه نشد به چه موردی از این باكس دلمان خوش باشد فلاش مفید نداشتن سازگاری با باكسهای دیگر نداشتن سازگاری باكس هموطن با زبان فارسی قیمت مناسب ساپرت مناسب. این باكس را به 3450000 ریال ام سی تول را 3600000 ریال موتوفن را900000 ریال وباكس مكمل موتوفن را به حدود 400000 ریال خریدم نصف این پول راهم در نیاوردم حالا در یك كمد خاك میخورد.مجدد تكرار میكنم خنده دار یا درست تر گریه اور باكس هم وطتنی كه به زبان فارسی سازگاری ندارد.

Ajdary.Farshid

کاربر فارس

خيلي خوب گفتيد:

کدوم یکی از ما میتونیم 2 خط برنامه بنویسیم؟ خیلیامون یه مسائه خیلی ساده ریاضی رو نمیتونیم حل کنیم چه برسه به برنامه نویسی و مهندسی معکوس.
سلام. بنده هم بعنوان يكي از كساني كه تا حالا با UST Pro كار نكردم اما از موتوفون استفاده كردم وظيفه خودم دونستم كه در اين تاپيك پستي بدم.
وقتتون رو نميگيرم اما چه خوب بهانه اي شد كه سپاس خودم رو بازهم بعد از مدتي از مسئولان اين دو محصول اعلام كنم و از زحماتي كه براي اين دو برنامه كشيدن تا بخاطر كسب درآمد زياد و يا حتي ناچيزي كه از اين طريق در گذشته داشتم تشكر و قدر شناسي خودم رو اعلام كرده باشم.

4890

کاربر شناخته شده
از خدا میحخوام این پولی که من واسه این دو باکس دادم خرج دوا درمان زن بچش کنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا