روش انتخاب فایلهای فلش باکس ام.تی برای گوشیهای جدید

mojy_1

کاربر فعال
اعتبار
0
با سلام.
از اساتید سوالی دارم.من روش انتخاب فایل برای ام تی با 3 فایل mcu .ppm.cnt رو بلدم.اما مدتی فایلهای جدیدی برای داتلود توی سایت می بینم.مثلا گوشی 6303ci rm-683 علاوه بر 3 فایل اصلی فایل دیگری به نام vpl داره که بعد از unzip تعدادی فایل داخلش هست.اگر میشه روش انتخاب این فایل رو توسط باکس ام.تی توضیح بدین.و آیا واسه فلش لازمه؟
با تشکر

banehcity

کاربر شناخته شده
کاربر فارس
اعتبار
0
با سلام.
از اساتید سوالی دارم.من روش انتخاب فایل برای ام تی با 3 فایل mcu .ppm.cnt رو بلدم.اما مدتی فایلهای جدیدی برای داتلود توی سایت می بینم.مثلا گوشی 6303ci rm-683 علاوه بر 3 فایل اصلی فایل دیگری به نام vpl داره که بعد از unzip تعدادی فایل داخلش هست.اگر میشه روش انتخاب این فایل رو توسط باکس ام.تی توضیح بدین.و آیا واسه فلش لازمه؟
با تشکر

اگر فایلها رو در شاخه C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products کپی کنیید وقتی از سربرگ باکس ام تی مدل گوشیو زدین باکی اتماتیک خودش فایلها رو انتخاب می کنه دیگه لازم نیست اینکار و دستی انجتم بدهید

genius

کاربر جدید
شهر
بندرلنگه
اعتبار
0
با سلام.
با تشکر

دوستت عزیز فایل های که داخل فایل vpl هست اونها فقط پورداکت کد هستند و فایل فلش نیستند .

mojy_1

کاربر فعال
اعتبار
0
با تشکر از دوستان.پس برای فلش گوشی های جدید با ام تی.از 3 فایل استفاده کنم و vpl وadsp و اینجور چیزا نمی خواد؟

mojy_1

کاربر فعال
اعتبار
0
سلام.
آقا اگر میشه دقیق تر راهنمایی كنید مثلا اگر فایلها رو تکی دانلود کرده باشیم مثل این:

كه 4 فایل واسه دانلود داره(mcu.ppm,uda ,cnt)

چطوری از طریق mt این گوشی رو به صورت 4 فایله فلش می کنیم؟
با تشکر مجدد

mojy_1

کاربر فعال
اعتبار
0
سلام.
آقا اگر میشه دقیق تر راهنمایی كنید مثلا اگر فایلها رو تکی دانلود کرده باشیم مثل این:

كه 4 فایل واسه دانلود داره(mcu.ppm,uda ,cnt)

چطوری از طریق mt این گوشی رو به صورت 4 فایله فلش می کنیم؟
با تشکر مجدد
با سلام.
ببخشید كه دوباره این پست رو زنده كردم.چون مدتی از كار موبایل دور بودم دوباره می پرسم .می خوام با ام اتی گوشی های جدید نوكیا رو فلش كنم نحوه انتخاب فایلها چطوری؟منظورم فایهای مثل dcp. یا vpl. هست در کل لطفا راهنمایی کنید.راستی برای نوکیا mt جواب میده باکس دیگه ای نخرم؟

mohsen13

کاربر تازه وارد
اعتبار
0
دوست عزیز باقراردادن فایل های فلش داخل پوشه درمسیر

C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products

کابل رابه باکس ام تی وصل کن وبا فشاردادن دکمه okبطوراتومات
فایل هاانتخاب میشن
درضمن اگه نرم افزارفونیکس نصب کنی مسیر فایلها ساخته میشه
که میتونی زبان موردنظرت راانتخاب کنی

ehsan21

کاربر شناخته شده
اعتبار
0
دوست عزیز

dcp.vpl برای انتخاب سریع فایلهاست فایل فلش محسوب نمیشوند فقط به شما کمک میکند که از طریق پروداکت کد فایلها را برای شما در مسیر درست بچیند

ehsan21

کاربر شناخته شده
اعتبار
0
دوست عزیز

dcp.vpl برای انتخاب سریع فایلهاست فایل فلش محسوب نمیشوند فقط به شما کمک میکند که از طریق پروداکت کد فایلها را برای شما در مسیر درست بچیند

بالا