فایل فلش فارسی GFIVE President Xhero 7 با اندروید 4.4 در فارس پلاس

Yousef.Mosavi

کاربر فارس
فایل فلش فارسی GFIVE President Xhero 7 با اندروید 4.4 در فارس پلاس

مشخصات:

CPU: MT6582

Android :4.4

Model: President Xhero 7

جهت مشاهده تصاویر میبایست ثبت نام نمایید

جهت مشاهده فایل، دانلود، امتیاز دهی و یا اضافه کردن نظرات، را مشاهده نمایید.

jakeee

کاربر فارس
مرکز دانلود
جناب موسوی دست شما درد نکنه ولی من یه سوال دارم
خدایی شما این مدل هارو از کجات در میاری.کل شهر ما رو بگردی از این مدل هایی که فایلشو میذارید یدونه هم بیدا نمیشه.لطفا برندهای اصلی و معروف رو که عمومیت داره رو بذارید
این فایلا بیشتر به کار خودتون میاد تا بقیه کاربرا

ghasremobile

مرکز دانلود
سلام
همکار گرامی ممکنه این فایلها به درد شما نخوره ولی به درد بقیه میخوره
اینگونه اظهار نظر موجب دلسردی میگررد
لطفا نظرات دلسرد کننده ارائه نکنید

jakeee

کاربر فارس
مرکز دانلود
دستشون درد نکنه ولی خدایی مدلهایی که میذارن رو باید بریم تو موزه لوور باریس بیداکنیم:128:

Yousef.Mosavi

کاربر فارس
دستشون درد نکنه ولی خدایی مدلهایی که میذارن رو باید بریم تو موزه لوور باریس بیداکنیم:128:
سلام و درود
هرکسی یک نظری داره شاید شما فقط به دو یا سه مدل برند کار بکنید ولی بخش پلاس از اسمش هم معلومه که فایل های نا یاب باید اخلش قرار بگیر
و تا جای که من می تونم این بخش رو پر از فایل نایاب می کنم شما الان برید بگردید فایل های که بنده گذاشتم رو تو هیچ انجمن دیگه ی شاید نتونید پیدا کنید و بدرد بخور هم باشه لازمه که شما یکم ارتقا پیدا نید تو کار نرم افزار و با این حرفهاتون ادم رو دل سرد نکنید

Yousef.Mosavi

کاربر فارس
جناب موسوی دست شما درد نکنه ولی من یه سوال دارم
خدایی شما این مدل هارو از کجات در میاری.کل شهر ما رو بگردی از این مدل هایی که فایلشو میذارید یدونه هم بیدا نمیشه.لطفا برندهای اصلی و معروف رو که عمومیت داره رو بذارید
این فایلا بیشتر به کار خودتون میاد تا بقیه کاربرا
از نظر شما فقط سونی و سامسونگ و اچ تی سی و هواوی فاید کار امد داره ولی نمی دونید چه برندهای دیگه ی تو بازار امده و عقب مندید ازز بازار

jakeee

کاربر فارس
مرکز دانلود
:134::134::134:

بالا