مشکل سریال 0049 تبلت k012 fe170cg

pprofessor

کاربر جدید
با سلام و درود
من یه تبلت k012 دارم که اول بریک بود اصلا دروید بوتش بالا نمیومد حالا درستش کردم و با تمام ور/زن های فایل فلش و فایل های cmd که تو سایت ها و این سایت بود امتحان کردم ولی سریال از 0049 تکون نمیخوره لطفا کمک کنید تبلت سه هفتس زیر دستمه

pprofessor

کاربر جدید
با سپاس راه نرم افزاری نداره ؟
مثلا دستکاری کردن و تغییر دادن دستی فایل سریال روی فرمور یا روی خود گوشی ؟

mohammadhadi

مدیر ارشد
سلام
imei null -unknown baseband را میشه با جایگزینی mmcblk0p3.img از یک گوشی سالم حل کرد . گاها هم با ریست فکتوری از داخل منوی تنظیمات یا از ریکاوری و گاها هم با خالی کردن باطری جواب میده
برای imei 0049 نرم افزارهای مجانی که جواب بده ندیده ام

pprofessor

کاربر جدید
با سپاس فقط این فایل mmcblk0p3.img تو چه موقعیتی از گوشی قرار داره ( یعنی پوشه خاصی یا سمته خاصی هست ) در ضمن من باب یادآوری عرض میکنم cpu این مدل intel هستا !

mohammadhadi

مدیر ارشد
سلام
سی پی یو این مدل اینتل z2520 با شناسه کارخانه ای clovertrial هست که با نام cloverview شناسایی میشه

اگر دسترسی به باکس میراکل پیدا کنید خیلی بهتره

این اموزش بکاپ و ریستور mmcblk

Instructions for backup

1. Download terminal emulator from GOOGLE PLAY STORE

2.Open terminal emulator and type Code:

su

and press enter

3.You will be prompted to grant superuser permissions, select grant (This will work only if you have root)

4.Now type Code:

dd if=dev/block/mmcblk0p3 of=sdcard/mmcblk0p3.img

now press enter and wait till some long texts appear.

5.Open file manager and goto internal storage and check if there is a file with the name mmcblk0p3.img [Its size is about 21MB] now keep that file in some safe place where it wont get deleted.

After this, copy file mmcblk0p3.img in our phone in the sdcard...

Instructions for restore imei in our zenfone 5

1.Open terminal emulator and type Code:

su

and press enter

2.Now type Code:

dd if=sdcard/mmcblk0p3.img of=dev/block/mmcblk0p3

now press enter and wait till some long texts appear.

pprofessor

کاربر جدید
سپاسگذارم از توضیحاته کاملتون البته باکس میراکل این مدل رو پشتیبانی نمیکنه انگار . بعضی از مدل های اینتل رو ساپورت میکنه
آموزشی که فرمودید رو تست میکنم و نتیجه رو اعلام خواهم کرد
راستی یک سوال دیگه : این قسمته هارد رو که برای بکاپ آدرس دهی میکنیم تو همه گوشیها یکسانه یعنی میشه این عملیات رو روی برند ها و cpu های دیگه هم اعمال کرد ؟
در ضمن اگر کسی از دوستان نمونه ای از این تبلت با مدل k012 fe170cg داره که سریالش سالم هست اگر میتونه و براش مقدور هست این فایل بکاپ رو تهیه کنه و در اینجا قرار بده تا سایرین استفاده کنن

mohammadhadi

مدیر ارشد
سلام
میراکل این مدل را هم ساپورت میکنه.الان میراکل من باز نمیشه تا عکس بگذارم
این ادرس و روش فقط و فقط برای این سری سی پی یو و البته فقط برند ایسوس هست و برای بقیه گوشی ها هیچ کاربردی نداره

بالا