حل شد تمامی فایل های raw برای asus k00e me372cg

mohammadhadi

مدیر ارشد
سلام
ASUS Fonepad 7 (K00E) (ME372CG) در صورتی که هنگ روی ارم باشه فقط یا فایل raw فلش میشه ولی مشکلی که هست دانگرید باعث پریدن سریال میشه.
تبلت را به درویید بوت ببرید و ورژن را یادداشت کرده ترجیحا با ورژن خودش یا بالاتر ,از طریق مموری و با فایل raw فلش کنید

GSM TEAM

مرکز دانلود
مهندس فایل های بوتشم میزاشتین برای repair که از فایل raw میاد بیرون مل بقیه تبلت ها...

mohammadhadi

مدیر ارشد
مهندس فایل های بوتشم میزاشتین برای repair که از فایل raw میاد بیرون مل بقیه تبلت ها...
سلام
اماده و تست شده بوت را پیدا نکردم.
تا به حال هم این مدل با عیب cloverview برام نیومده که روی ان کار کنم ولی قاعده اش اینه که فایل رسمی اندرویید 4.4 یا پایین تر ,که از سایت ایسوس دانلود کردید را انزیپ می کنید.(برای این مدل از ورژن 6.5 استفاده کنید)پوشه ifwi را هم انزیپ می کنید
در xfstk
fw dnx میشه فایلی که clvpو dnxدر نامگذراریش استفاده شده
ifwi میشه اولین فایل با نام ifwi - eng
dnx osr میشه فایل dnx با حروف بزرگ
os image میشه fastboot.img منتها img را به bin تغییر نام بدید

GSM TEAM

مرکز دانلود
سلام
اماده و تست شده بوت را پیدا نکردم.
تا به حال هم این مدل با عیب cloverview برام نیومده که روی ان کار کنم ولی قاعده اش اینه که فایل رسمی اندرویید 4.4 یا پایین تر ,که از سایت ایسوس دانلود کردید را انزیپ می کنید.(برای این مدل از ورژن 6.5 استفاده کنید)پوشه ifwi را هم انزیپ می کنید
در xfstk
fw dnx میشه فایلی که clvpو dnxدر نامگذراریش استفاده شده
ifwi میشه اولین فایل با نام ifwi - eng
dnx osr میشه فایل dnx با حروف بزرگ
مهندس این فایل رو نمیده بهم
و اینکه من رام 4.4.2 ازش فایل بوت استخراج کردم الان وسط رایت ارور میده و دیگه نمیزنه اگه بهترین فریمور برای استخراج فایل بوت رو لینک بدین ممنون میشم...

آخرین ویرایش:

mohammadhadi

مدیر ارشد
مهندس این فایل رو نمیده بهم
و اینکه من رام 4.4.2 ازش فایل بوت استخراج کردم الان وسط رایت ارور میده و دیگه نمیزنه اگه بهترین فریمور برای استخراج فایل بوت رو لینک بدین ممنون میشم...

سلام
فایل فلش را که اکسترکت کنید در همان پوشه اولیه fastboot وجود داره(داخل ifwi نیستش)

بهترینش UL-K00E-WW-6.5.0.0-user.zip هست.

برای راحتی کار فایل های بوت را براتون اپلود کردم (امتحان نکرده ام)

ehsan_1

مرکز دانلود
سلام
ASUS Fonepad 7 (K00E) (ME372CG) در صورتی که هنگ روی ارم باشه فقط یا فایل raw فلش میشه ولی مشکلی که هست دانگرید باعث پریدن سریال میشه.
تبلت را به درویید بوت ببرید و ورژن را یادداشت کرده ترجیحا با ورژن خودش یا بالاتر ,از طریق مموری و با فایل raw فلش کنید

سلام
من تمامی فایلها رو دانلود کردم و پسوند همه raw هست چطور باید اکسترک کنیم ؟ روش فلش کردن این فایلها چطوره نتو نستم از فشرده خارج کنم

mohammadhadi

مدیر ارشد
سلام فایل ها اکسترکت نمی شوند اخرین ورژن فایل با پسوند raw را روی مموری کارت ریخته داخل تبلت بگذارید.تبلت را با گرفتن ولوم بالا و پاور به درویدبوت برده اپدیت را بزنید

بالا