دوره ی تخصصی و متفاوت آی سی های چسبی - آنبریک - پروگرم هارد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Arash.Akhlaqi

کاربر فارس
سلام خدمت همگی
همونطور که دوستان در حریان هستند تعویض هارد و آی سی های چسبی پیچیدگی های خاص خودشو داره. بنده از نزدیک شاهد آموزش های اساتید این فن بودم و به خصوص شاهد افراد آموزش دیده ای که پس از گذروندن دوره هنوز هم قادر به انجام این کار نیستند. این شیوه ی کار کاملا ابداعی بنده هست و بنا بر این هیچ فیلم و آموزشی در یوتیووب و سایر منابع ازش وجود نداره. در حالیکه از شیوه ی رایج انواع و اقسام فیلم و آموزش وجود داره.
این دوره شامل یک آموزش کامل و دقیق با تمام جزییات هست از جمله حرارت های مورد نیاز - زمان های مورد نیاز و... که کار تعویض رو از یک کار سخت به یک کار لذت بخش با کمترین خسارت و خرابی تبدیل میکنه. در پایان دوره کار آموز قادر به انجام موارد زیر خواهد بود:
1- جدا کردن هارد به شیوه ی جدید (و البته نصب هارد هم با شیوه ی جدید انجام میشه)
2- پروگرم کردن انواع هارد
3- ترمیم بوت و آنبریک انواع گوشی

نکته ی 1: در این دوره تعویض هارد با شیوه ی رایج هم آموزش داده میشه. به دو دلیل: 1- کامل بودن دانسته های شما در زمینه ی کاری که دارید تخصصی آموزش میبینید 2- مقایسه ی این دو شیوه و تشخیص برتری این شیوه توسط خود شما در همان جلسه ی آموزش

نکته ی 2: ملاک این دوره آی سی هارد هست ولی طبیعتا با همین شیوه و کسب کمی تجربه و مهارت بیشتر تا تعویض آی سی گوشی های آیفون میتونید پیش برید.

آموزش ها در شهر مشهد برگزار میشن.

در همین تاپیک پاسخ گوی دوستان هستم و همچنین تلفن تماس جهت رزرو نوبت و کسب اطلاعات بیشتر: 1312-1414-091

Arash.Akhlaqi

کاربر فارس
نمونه ای از کار کار آموز پس از گذراندن این دوره . کسانی که کار میکنن میدونن که چقدر خوب انجام شده کار برداشتن آی سی...

em@d

مرکز دانلود
با سلام...
مدت زمان دوره و هزینه رو اعلام میکنید؟
و اینکه خوابگاه برای کار آموز در نظر گرفته شده است؟

jakeee

کاربر فارس
مرکز دانلود
برای من هم بفرستید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا