معرفی تستر شارژر موبایل با نمایشگر ولتاژ و جریان

mohammadhadi

مدیر ارشد
سلام
در تاپیک قبلی نحوه ساخت تستر عنوان شد .منتها تستر های بازار مزیت کوچک و قابل حمل بودن را دارند که نمی توان از ان گذشت.البته دقت انها خیلی زیاد نیست ولی چند درصد خطا اشکالی ایجاد نمی کند
چند نمونه تستر در بازار بود که ارزانترین ان ها charger doctor بود که نمایشگر یک خطی 4 عددی داشت و چند ثانیه ولتاژ و چند ثانیه دیگر جریان را نمایش می داد.محدوده اندازه گیری ان هم 3.5 تا 7 ولت و 0 تا 3 امپر بود که ان را تهیه نکردم

جهت مشاهده تصاویر پیوست میبایست ثبت نام نمایید

دو نمونه دیگر ساخت keweisi مزیت نمایش همزمان ولتاژ و جریان را داشت که ان دو ر اتهیه کردم.
kws-v20 دارای نمایشگر lcd که نمایش همزمان ولتاژ و جریان و مدت زمان شارژ بر حسب دقیقه و ظرفیت شارژ شده بر حسب mah را بر عهده دارد.دقت این مدل بالا بوده ولی ولتاژ و جریان نمایش داده شده نوسان دارند مثلا ولتاژ 5.11 سپس 5.08 سپس 5.15 و....همچنین اعداد نمایشگر ریز می باشند
ولتاژ کاری این مدل 4 تا 20 ولت بوده که ان را برای امتحان اداپتورهای فست شارژ و همچنین اداپتورهای خراب بسیار مناسب می سازد.( هنگام تست تا 28 ولت هم تحمل از خود نشان داد.همچنین با اتصال به ولتاژ معکوس مشکلی برای ان پیش نیامد )مصرف خود تستر 10ma است

kws-10va دارای نمایشگر دو خطی از نوع led به دو رنگ ابی برای نمایش ولتاژ و قرمز برای نمایش جریان
ولتاژ کاری 3 تا 9 ولت می باشد و تحمل ولتاژ بالا تر و اتصال معکوس را ندارد ولی به علت وجودنمایشگر درشت و همچنین دو خروجی usb برای استفاده روزمره مناسب تر است.مصرف تستر 20ma می باشد

mohammadhadi

مدیر ارشد
سلام
من از سایت زیر به صورت اینترنتی خرید کردم:

بالا