آموزش حذف frp نوکیا 3و 5و 6و 8 اندروید 7

GSM TEAM

کاربر شناخته شده
مرکز دانلود
یوتیوب رو با اینترنت ف ی ل ت ر ما که نمیشه باز کرد که...

Arash.Akhlaqi

کاربر شناخته شده
کاربر فارس
شهر
زیر سایه امام رضا
یوتیوب رو با اینترنت ف ی ل ت ر ما که نمیشه باز کرد که...

برای این کار سرچ کنید توی اینترنت میتونید روی لپتاپ ...شکن نصب کنید و اینترنت بدون محدودیت رو share کنید روی گوشی و ادامه ی ماجرا...

GSM TEAM

کاربر شناخته شده
مرکز دانلود

برای این کار سرچ کنید توی اینترنت میتونید روی لپتاپ ...شکن نصب کنید و اینترنت بدون محدودیت رو share کنید روی گوشی و ادامه ی ماجرا...
مهندس چون این روش عالی واسه کل اندرویید 7 لطف کنید یه روش که کار کنه رو بزارین ممنون میشم با 2 3 تا اموزش رفتم به نتیجه نرسیدم

GSM TEAM

کاربر شناخته شده
مرکز دانلود

میشه بگین راهکارش واسه یوتیوب چیه؟

GSM TEAM

کاربر شناخته شده
مرکز دانلود
بالا که گفتم با لپتاپ میتونید نت بدون فیل*تر share کنین. مشکل کجاست؟ این روش جواب نمیده یا مشکل فیلترینگ دارید؟
نه مهندس مشکل فیلترینگ دارم وگرنه این روش واسه کلیه اندرویید 7 تا جواب میده میخوام بدونم چیکار میکنن که نوشته مشکل فیلترینگ رو حل میکنه و اینکه با 2تا نرم افزار shre کار کردم نتونستم جواب بگیرم واسه share اینترنت با ف ی لتر ش ک ن

Arash.Akhlaqi

کاربر شناخته شده
کاربر فارس
شهر
زیر سایه امام رضا
نه مهندس مشکل فیلترینگ دارم وگرنه این روش واسه کلیه اندرویید 7 تا جواب میده میخوام بدونم چیکار میکنن که نوشته مشکل فیلترینگ رو حل میکنه و اینکه با 2تا نرم افزار shre کار کردم نتونستم جواب بگیرم واسه share اینترنت با ف ی لتر ش ک ن

گوشی رو روت کنین. برنامه ی tether net رو روش بریزین. چیزشکن گوشی رو فعال کنین. شیرش کنین. enjoy

بالا