جدیدترین ارسال های پروفایل

سلام خسته نباشید میخاستم ببینم میتونید با اکانن اتورایز شده گوشی شیایومی note 8 pro من رو که بریک شده درست کنید یا نه واسه گوشی من نرم افزار mi flash tool کار نمیکنه باید با sp flash tool فلش بزنم
Fars-GSM
Fars-GSM
سلام
نه فعلا اکانت اتورایز کسی نداره
سلام. من گوشی k20 pro premium رو رام گلوبال روش نصب کردم اما متاسفانه اشتباها توی فلش دوباره لاکش کردم! و بعد وقتی از خود گوشی آپدیت براش اومد گوشی هارد بریک شد و پیام system destroyed میده. من همه کار براش کردم و توی حالت edl مود خواستم فلش کنم که بعد از کلی ارور که همرو رفع کردم به جایی رسید که اکانت اتورایز شده لازم داره و کاریش نتونستم بکنم. شما کمکی میتونید به من بکنید؟؟
سلام و عرض ادب
گوشی گلکسی اس 7 اج بطور خود به خود روشن و خاموش شد و شروع به عملیاتی با عنوان قالب بندی کرد و بعد از آن اکثر اطلاعات مثل عکس و موسیقی پاک شدند.
اگر راهنمایی بفرمایید سپاسگزارم.
سلام
بنده میتونم در زمینه نرم افزار همکاری کنم

اگه امکانش هست دسترسی بنده رو باز کنید اموزش بزارم و فایل های ناب
Fars-GSM
Fars-GSM
salam
be id telegram pm bedin
@farsadmin
A
alijorjani
سلام من تازه وارد هستم چطور میتونم سوال مطرح کنم
سلام
میخام در زمینه تعویض ic و تعمیرات تخصصی آندروید و همینطور تعمیرات تخصصی آیفون ببینم کسی رو دارید معرفی کنید برای آموزش؟ممنون میشم جواب بدید
سلام
میخام در زمینه تعویض ic و تعمیرات تخصصی آندروید و همینطور تعمیرات تخصصی آیفون ببینم کسی رو دارید معرفی کنید برای آموزش؟ممنون میشم جواب بدید
Fars-GSM
Fars-GSM
سلام نه متاسفانه.
سلام
سلام
محبت میکنید لینک رایگان بزارید..
بنده هم فعالیت میکنم اموزش میزارم.اخه شدیدا به این فایل نیازمندم
سلام
میخوام رمز ورود به دانلود سنتر تغییر بدم ولی نمیشه . فراموشی میزنم لینک تغییر رمز نمیاره برام .
نام کاربری sayedhamid
[email protected]
Fars-GSM
Fars-GSM
فقط درخواست ریست پسورد کنید و منتظر ایمیل ارسالی از انجمن باشین در هر دو پوشه اینباکس و اسپم.
S
sayedhamid
اوکی شد مرسی .
S
sayedhamid
سلام متاسفانه دوباره رمز دانلودسنتر فراموش کردم . ریست پسورد زدم ایمیل برام نیومد . هر دوپوشه اینباکس و اسپم چک کردم چیزی نیومد .
بالا